Sponsorlu Bağlantılar

2013 Ekim Ayı Susan Miller BOĞA Burç Yorumu, 2013 Rezzan Kiraz Ekim Ayı BOĞA Burç Yorumu, 2013 Ekim Ayı Genel Burç Yorumu, BOĞA Burcu Ekim Ayının Aşk Hayatı Yorumu, BOĞA Burcu 2013  Ekim Ayına Ait İş Sağlık ve Para Yorumu, 2013 Ekim Ayı BOĞA Burcu Susan Miller Analizi, 2013 Ekim Ayının BOĞA Burcu Rezzan Kiraz Aylık Yorumu, BOĞA Burcu Astrolojik Takvimi Nedir, BOĞA Burcunun Yükseleni ve Yeni Ay Günü Nedir, BOĞA Burcu Hangi Ay ve Hangi Günler Arasındadır gibi tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

2013 yılının Ekim ayında BOĞA burcunu neler bekliyor? BOĞA burcu hangi ayda ve hangi günler arasındadır? BOĞA burcunun astroloji takvimi nedir? BOĞA burcunun pozitif negatif ve zayıf enerjili günleri nelerdir? BOĞA burcunun Ekim ayında Aşkta ve Parasal Yönden En Şanslı Günleri nelerdir? 2013 Ekim Ayı BOĞA Burcuna ait Yeni Ay ve Yükselen Günleri Nelerdir? BOĞA burcunun Ekim ayına yönelik bütün yorumlarını burada bulabilirsiniz. Üstelik Susan Miller ve Rezzan Kiraz’ın 2013 Ekim Ayı BOĞA Burcu özel yorumları da sizlerle.

2013-Ekim-Ayi-Burc-Yorumlari

Susan Miller’ın BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu EKİM 2013

Özellikle bu ay daha heyecanlı şeyleri yapmayı tercih ettiğiniz için, günlük programınızın her görevi doğru yap demesi, kendinizi tuzağa düşmüş hissettirebilir. 4 Ekim’de Mars ateşli Akrep’e girerken hız değişikliği farkedebileceksiniz. Duygusal yoğunluk fırtınasıyla birlikte hayatınıza biri girebilir. Anahtar gezegeniniz Venüs, 5¬7 Ekim’de hırslı Satürn ve kendinden emin Jüpiter’le uyumlu bir ilişkiye giriyor. Bu periyot boyunca çabuk ilerlemeyin, fazladan yardımcı olarak elde edebileceğiniz sonuçlardan yararlanın.

Venüs, 10 Ekim’de göreneklere aykırı Uranüs’le uyum sağlayıp 11 Ekim’de hayalci Neptün’le açı yaptığında, yaratıcılığınızı uyandırıyor ve hayal dünyanızı harekete geçiriyor. 14 Ekim’deki inanılmaz Koç dolunayının 12. eviniz olan Sırlar evinize düşerek, Neptün’le yapacağı 60 derecelik açıyla da bunu desteklemesiyle, merhamet duygularınız gelişecek. Başkalarına hizmet ederek, kendinizi manevi olarak ifade etme yollan arayacaksınız.

Venüs, 18 Ekim’de maceracı dünyanızı aydınlatıp, kendinizi eğlendirebileceğiniz yeni yollar gösterecek.Bu dönem, kendinizi daha çok ruhsal yönünüzle diğerlerine ifade etme yolları aramaya odaklanın. Dünyanız aydınlanmaya başlıyor. Güneşin 22 Ekim’de Akrep’e girişi, diğer insanların duygularına özen göstermeniz İçin sizi uyarıyor. 28 Ekim’de güçlü Akrep yeni ayı, duygularınızı güçlendirip şu anki ilişkilerinizin dinamiğini değiştirerek 7. eviniz olan Ortaklık evinize düşüyor.Çekici Venüs’ün, 6 Ekim’de, neşeli Jüpiter ile yapacağı 60 derecelik açı, sizde bazı beklentiler doğurabilir.

Ancak, 7 Ekim’de aklı başında Satürn’le yapacağı 60 derecelik açı, sizi mantıksız davranmaktan alıkoyuyor. Jüpiter’in Güneş’i yavaşça merkezden çekerek 26 Ekim’de onunla 90 derecelik açı yapması, coşkulu hissedebilmeniz için sizi cesaretlendirecek. Aynen devam edin: imkânsız düşler kurun ama arzuladığınız sonuçları elde edebilmek için çok çalışmanız ve büyük düşüncelerin peşinden gitmeniz gerektiğini de unutmayın.

Rezzan Kiraz’ın Aylık BOĞA Burcu Analizi EKİM 2013

Bu ay her zaman ilgi çekici olan aşk ve ilişkiler konusu gündeme geliyor. Büyüleyici yönetici gezegeniniz, çekici Venüs 3 Ekim’de dakik Başak’a ve Romantizme ilişkin 5. Evinize giriyor, burada ayın 28′ine kadar insanların gözündeki izleniminizi iyileştirebilecek. Başkalarından ne istediğinizi bilmek, ama bu beklentilerinizden akla yatkın tavizler vermeye gönüllü olmak aşkın kapısını açacak anahtardır. Sorunlar yerine çözümlere odaklanmak, sizi insanların daha olumlu bir cevap verebilecekleri güzel bir yere koyuyor.
5 Ekim’de Merkür ile Satürn dönüşümcü Akrep’e ve Partnerlere ilişkin 7. Evinize giriyorlar. İletişim gezegeninin ilişki evinizden 24 günlük geçişi ilişkileri başlatıyor ve konuşmaları çoğaltıyor. Bununla birlikte, ciddi Satürn’ün transiti iki yıldan uzun sürerek, ittifaklarınızda daha büyük bir güvenirlik gerektiriyor ama daha ödüllendirici geri dönüşlerin potansiyelini arttırıyor.
6 Ekim’de enerji verici Mars’ın maceracı Yay ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinize hareketiyle her zamanki sınırlarını zorlamanız uygundur. Sınırlar genişleyecek; üzerinize baskı yapan zorluklara tepki vermek zorunda kalmaktansa kendi seçiminizle hesaplı riskler almak sizin için daha iyi olacaktır. 15 Ekim’de Jüpiter’den Terazi’deki Yeniay’a iyimser bir üçgen açı Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatarak kariyerinize umut tohumları ekiyor. Bu özellikle yeni bağlantılar kurmak ve yetenek yelpazenizi genişletmek için iyi bir zaman. Güneş yakıcı Akrep’e ayın 22′sinde girerek, İlişkilere ilişkin 7. Evinizde değişim ateşini körüklüyor, ayın 29′unda Boğa’daki Dolunay vaktinde bir atılıma hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar