Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:  GEELY İkinci El (2.El) Yorumları, GEELY  İkinci El (2.El) 2.El Satış Fiyatları, GEELY  İkinci El (2.El) Çarpışma Testi, GEELY İkinci El (2.El) Test Sürüşü, GEELY İkinci El (2.El) Performans Özellikleri, GEELY İkinci El (2.El) Motor Özellikleri, GEELY  İkinci El (2.El) Beygir Güç Değeri, GEELY  İkinci El (2.El) Otomatik Vites

Son yıllarda otomobil sektöründe büyük bir gelişme var. Taşıt şirketleri ve firmalarının otomobil kampanyaları ve reklamları çerçevesinde önemli derecede çekişme içerisinde oldukları gözleniyor. Son yılların ve 2013 yılının en iyi, en kaliteli, en ucuz, en hesaplı arabaları otomobilleri nelerdir? Bu otomobillerin performans özellikleri, yakıt tüketim değerleri ve özellikleri, satış fiyatları, Türkiye’de ki satış fiyat listeleri, Amerika ve Avrupa da ki satış fiyat listeleri, otomobillerin motor özellikleri, arabaların kaç beygir olduğuna dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

GEELY İkinci El (2.El) Teknik ve Donanım Bilgileri

Geely Çin’in en büyük özel sektör araba markasıdır. Geely Türkiye’ye ülkemizin en köklü kuruluşlarından birisi olan Anadolu Grubu tarafından getiriliyor. Yani bu Geely marka araçlarAnadolu Grubugüvencesi altında oluyor.

Geely’nin Türkiye’ye 4 farklı modeli getirilip satışa sunuldu. Bunlar:

  • Echo: araç binek otomobil olarak B sınıfı ile C sınıfı olarak yapılmış.
  • Emgrand: Geely’nin ürettiği performansı en yüksek araçtır. C sınıfıdır.
  • Famila: Bu da Geely’nin aile arabası.
  • FC: Geely’nin B sınıfı diğer aracıdır.

Geely ikinci el fiyatları olarak çok cazip geliyor herkese. Zaten sıfırları 20 bin TL civarında. Şuanda piyasada 2011 ve 2012 modelleri bulunuyor daha eskisi yok. Onun için fiyatlar biraz gözükebilir sebebi ise modellerinin yüksek olmasıdır.

Geely ikinci el fiyatları

Geely’nin şuanda sadece 2 modeli ihraç ediliyor. Bunlar FC ve Emgrand. Diğer 2 modelin ihracatının durması sebebi ile Geely 2. el fiyatları da düşüşe geçmiştir. Şuanda Geely’nin ikinci el fiyatları 12-13 bin TL’den başlıyor. Üst limit olarak ise 27-28 bin TL göze çarpıyor.Geely’nin ikinci el fiyatlarının en yüksek olanı Emgrand modelidir. En düşük Gelly 2. el fiyatları ise Echo modelindedir.

Sponsorlu Bağlantılar