Sponsorlu Bağlantılar

2013 yılının Mart ayında TERAZİ burcunu neler bekliyor? TERAZİ burcu hangi ayda ve hangi günler arasındadır? TERAZİ burcunun astroloji takvimi nedir? TERAZİ burcunun pozitif negatif ve zayıf enerjili günleri nelerdir? TERAZİ burcunun Mart ayında Aşkta ve Parasal Yönden En Şanslı Günleri nelerdir? 2013 Mart Ayı TERAZİ Burcuna ait Yeni Ay ve Yükselen Günleri Nelerdir? TERAZİ burcunun Mart ayına yönelik bütün yorumlarını burada bulabilirsiniz. Üstelik Susan Miller ve Rezzan Kiraz’ın 2013 Mart Ayı TERAZİ  Burcu özel yorumları da sizlerle.

2013 Yılına Ait Mart Ayının TERAZİ Burcu Aylık Genel Yorumu

Bu ay yeni ilişkiler kurmaktansa, eski ilişkilere odaklanmak, eski tanışıklıklardan faydalanmaya çalışmak doğru olacaktır. Uzun süredir görüşmediğiniz kişileri tekrar arayabilir ve onlardan yardım isteyebilirsiniz. Tamamlamanız gereken yarım kalmış konularda rahat ilerleyebilir, detay gerektiren projelere dair vizyon edinebilirsiniz.

Susan Miller’ın TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2013

Hayalci Balık’daki gezegen hareketliliği 11.Arkadaş, Umut ve Dilekler evinize yansırken, bu ay havai olmamaya çok dikkat edin.

Enerjik Mars, 4 Mart’da 3. İletişim evinizde Yengeç’e girerken daha kararlı olacak. Bu günlerde duygusal yönden risktesiniz, bu nedenle sonuçlarını düşünmeden yeni bir şeye atılma konusunda dikkatli olmanız hayati derecede önemli.

Sezgileri kuvvetli Balık burcunun yeni ay hali 7 Mart’da 11. Evinizdeyken Uranüs’e dokunarak rüyalarınızdan uyanmanıza yardım edecek arkadaşlarınız olacağını ve sanki siz uyurken birden ışıkları yakmışlar gibi hissedeceğinizi vurguluyor.

Kendinizden ne saklandığınızı hatırladığınızda, kaybettiğiniz şeyle tekrar bağlantı kurmak için dünyanızı ters düz edebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs, hâlâ entellektüel Kova’dayken aşkla ve parayla ilgili özgür ifadeler kullanma isteğinizi yüreklendiriyor.

12 Mart’da yönetici gezegeniniz merhametli Balık’a girdiğinde, idealleriniz bulanıklaşarak, yeni bir aşka başlayabilir ya da eskisinin alevlenmesine yol açabilir.

Mantıklı Merkür’ün 14 Mart’da Balık burcundaki hareketlere katılmasıyla bu bir kez daha gündeme gelecek ve düşüncelerinizi önünüzde duran ama daha önce fark etmediğiniz olasılıklara döndürecek.

Eğer bugün birisi sizi eleştirirse, haddinden fazla İlgilenebilirsiniz, fakat endişeniz, ne söylendiğinden çok, kendinize olan saygınızın çözülmemiş sorunlarıyla ilgilidir.

Âşık Venüs’le yaralı Chiron arasındaki bugünün ittifakından, başkalarının sizi korumasını ummak yerine, ihtiyaçta olanlara yardım ederek yararlanın.

Rezzan Kiraz’ın Aylık TERAZİ Burcu Analizi Mart 2013

Bu ay kalbiniz aşka açılıyor ve zihniniz rüya âleminde dolaşıyor. Neşe ve cazibe hediyeleri alımlı Venüs’ün 5 Mart’ta Boğa burcuna girişinden geliyor. Gezegenin burcunuzda dört haftalık kalışı kendinize zevke dalmak için izin vermeniz, duyusal lezzetlerin tadını çıkarmanız ve başkalarından daha fazla itibar kazanmanız zamanıdır. Yine de siz hayatın tadını çıkarmak için yavaşlarken, araştırmacı Merkür ayın 2′sinde fevri düşünmeye kışkırtmak için aşırı atılgan Koç’a koşuyor. Özellikle iletişim karışabilir; Merkür 12 Mart’ta gerileme dönemine girip yeniden gerçeküstü Balık burcuna kayıyor, 4 Nisan’da yeniden ileri harekete geçmeden önce eski düşleri yeniden yaşamanıza yardım ediyor. Hayatın en leziz meyvelerinin tadını çıkarırken mesajları kaçırabilir ya da daha büyük bir dikkat gerektiren verileri karıştırabilirsiniz.

8 Mart’ta Başak’taki Dolunay Oyuna ilişkin 5. Evinizi aydınlatarak, eğlence arzunuzu ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için duyduğunuz büyük isteği güçlendiriyor. Başkalarını desteklemek ve kendi ihtiyaçlarınızı gidermek arasındaki dengenin değiştiğini göreceksiniz. Yine de keyif bir ayrıcalık değil; mutluluğunuza ve sağlığınıza temel bir anahtar. Boğa’daki hayırsever Jüpiter ve Oğlak’taki güçlü Plüton arasında 13 Mart’ta bir üçgen açıyla ödüllendirildiniz.

Lehinize olan bu hizalanma zaman ve enerji dahil kaynaklarınızı genişletmenize yardım ederek, bol bol dinlendiğiniz halde işlerinizin yine de bitirilmesini sağlıyor. 20 Mart’ta Bahar Ekinoksu Güneş Koç’a girdiği zaman, astroloji yılını Sonuçlara ilişkin 12. Evinizde başlatıyor. Herhangi bir yeni iş almadan önce bitmemiş işlerinizi tamamladığınızdan emin olun.

Etiketler: 2013 Mart Ayı Genel Burç Yorumu, TERAZİ Burcu Mart Ayının Aşk Hayatı Yorumu, TERAZİ Burcu 2013  Mart Ayına Ait İş Sağlık ve Para Yorumu, 2013 Mart Ayı TERAZİ Burcu Susan Miller Analizi, 2013 Mart Ayının TERAZİ Burcu Rezzan Kiraz Aylık Yorumu, TERAZİ Burcu Astrolojik Takvimi Nedir, TERAZİ Burcunun Yükseleni ve Yeni Ay Günü Nedir, TERAZİ Burcu Hangi Ay ve Hangi Günler Arasındadır

Sponsorlu Bağlantılar