Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: 2013 Nisan Ayı Susan Miller ASLAN Burç Yorumu, 2013 Rezzan Kiraz Nisan Ayı ASLAN Burç Yorumu, 2013 Nisan Ayı Genel Burç Yorumu, ASLAN Burcu Nisan Ayının Aşk Hayatı Yorumu, ASLAN Burcu 2013  Nisan Ayına Ait İş Sağlık ve Para Yorumu, 2013 Nisan Ayı ASLAN Burcu Susan Miller Analizi, 2013 Nisan Ayının ASLAN Burcu Rezzan Kiraz Aylık Yorumu, ASLAN Burcu Astrolojik Takvimi Nedir, ASLAN Burcunun Yükseleni ve Yeni Ay Günü Nedir, ASLAN Burcu Hangi Ay ve Hangi Günler Arasındadır

2013 yılının Nisan ayında ASLAN burcunu neler bekliyor? ASLAN burcu hangi ayda ve hangi günler arasındadır? ASLAN burcunun astroloji takvimi nedir? ASLAN burcunun pozitif negatif ve zayıf enerjili günleri nelerdir? ASLAN burcunun Nisan ayında Aşkta ve Parasal Yönden En Şanslı Günleri nelerdir? 2013 Nisan Ayı ASLAN Burcuna ait Yeni Ay ve Yükselen Günleri Nelerdir? ASLAN burcunun Nisan ayına yönelik bütün yorumlarını burada bulabilirsiniz. Üstelik Susan Miller ve Rezzan Kiraz’ın 2013 Nisan Ayı ASLAN Burcu özel yorumları da sizlerle.

2013 Yılına Ait Nisan Ayının ASLAN Burcu Aylık Genel Yorumu

Geçen ay ayın 20’sinden sonra burcunuzun 9. evi güçlüydü, bu durum bu ay da sürecek. 9. ev talih evi olarak bilindiğinden bu ay mutluluk ve iyi talih sizinle olacak. Bu ay zihinsel ve entelektüel ufuklarınız genişleyecek.

Nisan ayında seyahat etme şansınız olacak ve güzel eğitim fırsatları yakalayacaksınız. Öğrenciler derslerinde başarı gösterecekler. Eğer adli bir davanız varsa kazanacaksınız.

Burcumuzun 9. evi güçlü olduğunda hepimiz öğrenci ve öğretmen oluruz. Üstlerimizin öğrencisi ve astlarımızın ise öğretmeni haline geliriz. Gece hayatını Aslandan fazla kimse sevemez. Ama bu ay felsefi tartışmalar gece yaşamından daha çekici gelmekte.

Bu ufuk genişlemesi, sizi, ayın 20’sinde başlayacak olan kariyer döneminizde zirveye taşıyacak. Güneş burç haritanızın yarısını ayın 20’sinden sonra geçecek. Bu dönem kral, patron, İmparator ve reis sizsiniz.

Aşk hayatınız İyi gidiyor ama sevdiğiniz kişiye karşı ayın 3’ünden 5’ine kadar daha sabırlı olun.

Şanslı Günler: Nisan 2, 3, 4, 12, 13, 20, 21, 30

Susan Miller’ın ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Nisan 2013

Bu ay yepyeni sezgilerin hayatınıza katılması ite farklı bir yöne gideceksiniz. 2 Nisan’da entelektüel Merkür 9. eviniz olan Yüksek Gerçeklik Evi’ne giriyor. Ve 6 Nisan’da da Venüs Merkür’ü takip ediyor. Bu göz açıcı geçişler, keşfetme ve macera duygunuzu ateşleyecek yeni insanların çekim alanınıza girmelerine neden olacak. Ufkunuzu geliştirmek arzusu 10 Nisan’da yönetici gezegeniniz Güneş’in Jüpiter’le açı oluşturmasıyla artacak.

O yüzden vereceğiniz sözlerde gerçekleri bir kez daha gözden geçirin ki, insanların gözündeki güvenirliliğiniz sarsılmasın. İnsanların sizi cesaretlendirmeleri çok güzel ancak bu insanların ne kadar güvenilir olduklarını iyice tartmanız gerekiyor.

19 Nisan’da söz verdiğiniz bir konuda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu da sözler vermeden önce bir kez daha düşünmeniz gerektiğinin önemli bir göstergesi.

5 Nisan’m bitimine doğru heyecanlı Koç burcundaki Yeni Ay, 9. Seyahat ve Eğitim evinizi harekete geçirerek, hemen akılda ve pratikte çalışmalara başlamak için heyecan yaratıyor. Ancak, Jüpiter ve sabırsız Mars’ın Yeni Ay’a yaptığı gergin 90 derecelik açılar, kızgınlık ve aşırı davranışlar yaratabilir. Bu güçlü silahı tartışma ve şımarıklıklar için harcamayın. Adrenalininizi büyük isteklerinizin peşinden gitmek için kullanın. 6 Nisan’da masum Venüs Koç burcuna giriyor; fakat hemen ardından kontrolcü Plüton ile yolları kesişiyor. Bu nedenle, kısa süreli cazibe, umulandan daha karmaşık ve bedeli ağır olan bir hal alabilir.

Rezzan Kiraz’ın Aylık ASLAN Burcu Analizi Nisan 2013

Geçmişi gözden geçirme zamanı sona erdi. Eğer temel inançlarınızı yeniden gözden geçirdiyseniz, finansal durumunuzu düzene soktuysanız ve en yakın ilişkilerinizi güçlendirdiyseniz, güvenle ilerlemeye hazırsınız. Ama her ne kadar hâlâ bitmemiş işleriniz olsa da bu ay, sizi döndürüp yeni bir yöne sevk eden bir dönüm noktasıdır. Yenilenmeye ilişkin 8. Evinizdeki Merkür 4 Nisan’da gerileme dönemini sonlandırdığında geleceğin çağrısını duyabilirsiniz.

Yeni bir siz, ortaya çıkmaya hazır ve Merkür 16 Nisan’da durdurulamaz Koç’a ve Maceraya ilişkin 9. Evinize girdiğinde bütün sistemler harekete geçmeye hazır olmalıdır. Bu arada 23 Ocak’tan beri Özsaygıya ilişkin 2. Evinizde gerileme döneminde bulunan enerjik Mars özgüveninize ve belki para akışınıza karşı bir dizi zorluk getirdi. 13 Nisan’da Mars ileri harekete geçtiğinde tekrar öne atılıp hızı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz.

Her ne kadar Merkür ve Mars’ın ileri hareketinin hayatınızı yoluna koymaya oldukça büyük katkısı olsa da hala uğraşmanız gereken sorunlar var. 6 Nisan’da barışı arayan Terazi’deki Dolunay, İletişime ilişkin 3. Evinizi aydınlattığında, ailenizden ya da sevdiğiniz biriyle bir tartışmada bulunmanız gerekecek. 5-7 Nisan’da aşk dolu Venüs, kafa karıştırıcı Neptün ve motive edici Mars arasındaki dinamik açılar, konuşmaları ilişkideki karmaşık bir yanlış anlamayı düzeltmeye doğru yönlendiriyor. Güneş’in 19 Nisan’da güvenilir Boğa ve Kariyere ilişkin 10. Evinize girişi ve ardından 21 Nisan’daki Yeniay mesleki hırslarınızın geçerliliğini yeniden doğruluyor ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için içinizi kararlılıkla dolduruyor.

Sponsorlu Bağlantılar