Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: 2013 Nisan Ayı Susan Miller BALIK Burç Yorumu, 2013 Rezzan Kiraz Nisan Ayı BALIK Burç Yorumu, 2013 Nisan Ayı Genel Burç Yorumu, BALIK Burcu Nisan Ayının Aşk Hayatı Yorumu, BALIK Burcu 2013  Nisan Ayına Ait İş Sağlık ve Para Yorumu, 2013 Nisan Ayı BALIK Burcu Susan Miller Analizi, 2013 Nisan Ayının BALIK Burcu Rezzan Kiraz Aylık Yorumu, BALIK Burcu Astrolojik Takvimi Nedir, BALIK Burcunun Yükseleni ve Yeni Ay Günü Nedir, BALIK Burcu Hangi Ay ve Hangi Günler Arasındadır

2013 yılının Nisan ayında BALIK burcunu neler bekliyor? BALIK burcu hangi ayda ve hangi günler arasındadır? BALIK burcunun astroloji takvimi nedir? BALIK burcunun pozitif negatif ve zayıf enerjili günleri nelerdir? BALIK burcunun Nisan ayında Aşkta ve Parasal Yönden En Şanslı Günleri nelerdir? 2013 Nisan Ayı BALIK Burcuna ait Yeni Ay ve Yükselen Günleri Nelerdir? BALIK burcunun Nisan ayına yönelik bütün yorumlarını burada bulabilirsiniz. Üstelik Susan Miller ve Rezzan Kiraz’ın 2013 Nisan Ayı BALIK Burcu özel yorumları da sizlerle.

2013 Yılına Ait Nisan Ayının BALIK Burcu Aylık Genel Yorumu

Nisan 2013 ‘de sağlığınız süper. Yalnız baş, boyun ve yüzünüze 20 Nisan tarihine kadar özen gösterin. Bu tarihten sonra ise ruh sağlığınıza dikkat edin. Ruhsal temizlik ruh sağlığının temelidir dolayısı ile çevrenizde olanları doğru algılamaya ve olanları doğru yorumlamaya çalışın. Yönetici gezegeniniz olan Neptün 5 Nisan tarihinde dönencenizde Önemli bir hareket yapacak ve bu olumlu geçiş sizin vücudunuzu, algılarınızı hassaslaştıracak. Bu dönemde ilaç kullanımını azaltın ve alkolden uzak durun. Bu dönemde yanınızda oturan kişilerin fiziksel rahatsızlıklarından bile etkilenebilirsiniz.   Geçen ay ulaştığınız parasal zirvede kalmaya devam ediyorsunuz. Gezegenlerin çoğunluğu Nisan ayında Para evinizde yer alacak veya bu alandan geçecekler. Para ve servet konusunda amaçlarınızın çoğunu bu ay gerçekleştireceksiniz. Bu ay önem verdiğiniz parasal konular sizi daha da güçlendirecek ve dünyevi problemleri çok daha kolay çözecek hale geleceksiniz.   Para evinizde olan bu önemli gelişmeler tek bir kaynaktan değil tüm çevrenizde toplanmış olan kozmik enerjiden kaynaklanacak. Adeta kozmik enerji sizi zengin etmek için harekete geçecek. Unuttuğunuz bir alacağınızı beklemediğiniz bir zamanda tahsil edeceksiniz. Yeni projeler size gelecek veya önemli bir miras size kalacak. Bu ay ayrıca kredi olanaklarınız çok artacak ya da aile bireyleriniz size büyük bir finansal destek sağlayacaklar. 9 – 13 Nisan arası yapacağınız yatırımlara dikkat edin. Parasal alanlarda kendinize olan aşın güveniniz hızlı kararlar almanıza neden olabilir. Bu süreçte beklenmeyen giderleriniz de olabilir. Ama ne olursa olsun gelir düzeyiniz her gideri karşılayacak kadar yüksek olacak. 3-5 Nisan tarihleri arası hiç beklemediğiniz bir kazanç elde edeceksiniz.   Son yedi yıldır vücudunuzda yaptığınız değişikliklerden sonra Uranüs’ün para evinize girmesiyle finansal konularda yeni deneyimler elde edeceksiniz. Bu süreçte servetinizi kendiniz yaratma kabiliyetine sahip olacaksınız. Şemsti Günler: Nisan 1, 18, 19, 27, 28

Susan Miller’ın BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Nisan 2013

Güneşin İkinci Mali Kaynaklar Evinizde 19 Nisan’a kadar ilerlemesi sonucu, mali işlerinize yeni bir bakış bu ayın temel konusu olacak. Ayrıca buna Zeki Merkür ve Etkileyici Venüs’ün 2 ve 6 Nisan tarihlerindeki birliği de katılıyor. Bu gezegenlerin öncü Koç burcundaki varlığı, size söz para konularına gelince nasıl yenilikçi olabileceğinizi hatırlatıyor. Koç’taki Yeni Ay, 5 Nisan’da cesaret gerektiren bir atılımı tetikleyebilir. Bu durum Özellikle ısrarcı Mars ve girişken Jüpiter’in hırs dolu enerjilerini eklediklerinde ortaya çıkabilir. Eğer gelirinizi nasıl kazandığınızı değiştirme potansiyeline sahipse, yeni bir girişime yatırım sizin için en doğru bir seçim olabilir. Cesaretle yeni bir iş kurmak veya elinizdekini genişletmek, keyfiniz için yapılan dikkatsiz harcamalarda daha mantıklı olacaktır.

Bu durum 17 Nisan’da Merkür’ün Üçüncü Bilgi Evinizde dengeli Boğa burcuna girmesiyle değişiyor. 19 Nisan’da ise bunu Güneş takip ediyor. Eğer düşüncelerinizi açık hale getirseniz ve iletişiminizi basitleştirirseniz, inanırlılığınız artacak ve diğer insanların daha fazla güvenini kazanacaksınız. Hayal gücü geniş aklınız sizi yeni fikirlere açık bir insan yapacak pratik bilgilere dikkatini vermeye ve dünyaya inmeye hazır. 20 Nisan’da politik ve dini şevklerinizi harekete geçirerek 9. Felsefe ve Din Evinizi aydınlatıyor. Güçlü duygularınız, fikirlerinizi normalden daha büyük bir güçle paylaşmanıza sebep oluyor. Detaycı Başak burcunun Dolunay ile yaptığı açıda bulunan sorumluluk sahibi Satürn sayesinde bu açıklamaları desteklemek İçin ihtiyacınız olan bütün gerçeklere sahip olacaksınız. Son günlerdeki yatırımları başarılı bir şekildeki inşa etmek için, bildiğiniz şeyleri uygulayabilirsiniz.

Yeni aydaki Gürültücü Koç burcu, özellikle eğlence arayan Venüs’ün 6 Nisan’da bu hızla hareket eden ateşe katılmasıyla, dikkat edilmeden yapılan bir atlamaya neden olabilir. Bununla birlikte Venüs, titiz Plüton ile dikkatsiz harcamaları artıracak zorlu bir durum oluşturabilir. 7 Nisan’da, Merkür ve Neptün arasındaki bağışlayıcı yarım alan tatlı kelimeler üretebilir, fakat katı Satürn’ün bir ilişkiyi gergin tutacak beşlemeyi Venüs’le yapmasından dolayı burada dikkatsiz düşüncelere yer yok.

Rezzan Kiraz’ın Aylık BALIK Burcu Analizi Nisan 2013

Eğer son zamanlarda herhangi bir ilerlemede bulunmaksızın olduğunuz yerde sayıyorsunuz bu ay sizin için bir değişim zamanı olacaktır. 4 Nisan’da sizin burcunuzda ilerlemeye dönen interaktif Merkür daha serbest bir şekilde akmaya başlayacaktır. Ertelediğiniz önemli konuşmalar ve bitirilmemiş işler konusunda önünüzdeki dönem hız kazanacağınız bir süreç olacaktır.

Eş-yönetici gezegenleriniz olan Jüpiter ve Neptün 4′ünde hayali bir beşli açı içinde olacaklardır ve bu ideallerinizi gerçekleştirme konusunda pratik durumlar oluşturacaktır. Hem kişisel hem de finansal açıdan 6 Nisan’da Paylaşılmış Kaynaklara ilişkin 8. Evinizi aydınlatan Terazi burcundaki Dolunay en üst önceliğinizi belirleyecektir. Dürüstlük her iki durum için de önem taşımaktadır. Her konuda bu yönde bir uzlaşma içinde olmaya çalışacaksınız.

13 Nisan’da İlişkilere ilişkin 7. Evinizde dinamik Mars ilerlemeye dönecektir. Bu ikinci bir enerji dalgası yaratır. Bu, profesyonel projeleri hayata geçirmek için mükemmel bir zamandır. Potansiyel müttefiklerinize yeni kavramları sunabilir ve şimdiki partnerinizle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğer bekârsanız ve arayıştaysanız, birinden size yönelik hamle yapılmasını beklemek yerine ilk hareketi siz yapın. 19 Nisan’da, Güneş duyarlı Boğa burcuna ve İletişime ilişkin 3. Evinize girer.

Vizyonunuzu başkalarına açıklamanın daha kolay olması söz konusudur. Ayrıca evden çok fazla uzaklaşmadan bir geziye çıkacaksınız. 21 inde Boğa burcundaki Yeniay büyüsel Neptün ile altmışlık oluşturur, bu sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak somut adımlar atma yönünde esin kaynağı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar