Android telefonlarınızdan ücretsiz mesajlaşmak ve rehberinizde ki arkadaşlarınıza bedava sms atmak artık mümkün. Bu uygulamayla rehberinizdekilerin WhatsApp Messenger’a sahip olmasıyla onlarla ücretsiz mesajlaşmak konuşmak görüntü göndermek video paylaşmak mümkün. Ve tüm bunlar için sadece telefonunuzun internete bağlı olması yetiyor.

WhatsApp Messenger Açıklaması ve Özellikleri

WhatsApp Messenger alın ve SMS dönemine veda edin!
WhatsApp Messenger Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlar için kullanılabilir bir smartphone elçisidir. WhatsApp arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşmak için 3G veya WiFi (varsa) olması yeterlidir.. Mesajlar, resimler, ses notları, video iletileri göndermek ve almak için SMS WhatsApp geçin.

Neden WhatsApp Kullanmalı? Avantajları Nelerdir?

★ hiçbir maliyeti yoktur: sizin ve arkadaşlarınızın uygulamayı indirmek sonra, siz istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir milyon mesaj arkadaşlarınıza bir gün içerisinde gönderebilirsiniz! 3G/EDGE veya Wi-Fi ile WhatsApp kullanabilirsiniz.
★ MULTİMEDYA: Arkadaşlarınıza ve kişilerinize Video, Görüntü ve Sesli notlar gönderebilirsiniz.
★ SOHBET GRUBU: kişileriniz ile kendinize özel grup kurarak konuşmaları keyfini çıkarın.
★ ULUSLARARASI ÜCRETLENDİRME YOKTUR: uluslararası bir e-posta göndermek için hiçbir ek maliyet yoktur Tıpkı, uluslararası WhatsApp mesajları göndermek için hiçbir maliyeti yoktur. Onlar WhatsApp Messenger yüklü olduğu sürece tüm dünyada arkadaşlarınızla sohbet edin ve bu sinir bozucu uluslararası SMS maliyetlerden kurtulun.
★ PINS ve kullanıcı adları YOK SAY: WhatsApp sadece SMS yaptığınız gibi, telefon numarası ile çalışır ve mevcut telefon adres defteri ile kusursuz bütünleşir.
★ Sizin Adres Defteriniz otomatik olarak kişiler ile bağlamak için kullanılır. Kişileriniz zaten WhatsApp Messenger otomatik olarak görüntülenir kim.
★ OFFLINE MESAJLAR: Eğer push bildirimleri kaçırdıysanız veya telefonunuzu kapatsanız bile bir sonraki uygulama kullanımı esnasında onları alabilirsiniz. WhatsApp çevrimdışı mesajları kaydeder.
★ VE DAHA ÇOK ŞEY: bir kez ve çok daha az sayıda kişilere Paylaş konumu, Exchange kişileri, Özel duvar kağıdı, Özel bildirim sesleri, Manzara modunda, Hassas mesaj zaman damgaları, e-posta sohbet geçmişi, yayın mesajları ve MMS!

WhatsApp-Messenger-Andoid-tablet-pc[1]

Uygulamaya buradan gidebilirsiniz.