Sponsorlu Bağlantılar

Ebru Şallı ile Pilates programının hayranları her sabah dört gözle beklediği program tekrar başlıyor. Ebru Şallı ile Pilates programının adı Ebruli olarak yeni yayın hayatına başlıyor. Hangi kanal da ve ne zaman saat kaçta çıkacağını merak edenler için bulabileceğiniz bütün bilgiler burada…

Ebru Şallı ile Pilates Programı

Ebru Şallı Plates Beyaz Tv İzle, Beyaz Tv Ebruli İzle, Beyaz Tv Ebruli Plates, Beyaz Tv de Yayınlanan Pilates Programı, Ebru Şallı Pilates Yeni Sezon Yayın Akışı, Beyaz Tv Ebru Şallı Plates Hangi Kanal da Ne Zaman Yayınlanıyor?

Hanımlar İçin Fark Yaratan Güzellik Sırları… Canlı Yayında Pilates… Birbirinden Özel Konuklar ve Eğlenceli Sohbetler… Ebru Şallı İle “Ebruli” Hafta İçi Her Sabah Saat 10:00′da Beyaz TV’de.

Herkesin uzun süredir beklediği Ebru Şallı Tan‘ın sunduğu Ebruli programı Beyaz TV‘de eylül ayından itibaren başlıyor.

Ebru Şallı ile plates yapanların heyecanla bekledi ve uzun süreli ayrılık sona eriyor. Ebru Şallı Ebruli programı ile Beyaz TV’de sevenleri ile buluşuyor.

Hafif ve Lezzetten ödün vermeden yemek tariflerini, bebe mamalarını, farklı güzellikleri, doğal sırları paylaşacak olan Ebru Şallı yeni sezona da bomba gibi başlıyor.

Eylül ayında Ebru Şallı’nın sunduğu Ebruli programını Beyaz TV’de seyredebileceksiniz…

Ebru Şallı Tan‘ın sunduğu Ebruli programı Beyaz TV‘de 15 Eylül 2012 itibaren başladı.

Artık televizyon ekranlarında pilates yapmak için lisans almak gerekiyor ve bu nedenden dolayı Ebru Şallı Pilates geçici olarak yayın hayatına son vermişti. Yakın zamanda Ebru Şallı Plates severler ile tekrardan buluşacak. Önceden Tv8 kanalında yer alan programıartık Beyaz Tv de yayınlanacak.

Twitter hesabından verilen bilgi bu en kısa zamanda Televizyon’da Ebru Şallı Ebruli programı ve Ebru Şallı Pilates programı başlayacak demişti.

Sponsorlu Bağlantılar