Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:  Proton Gen 2 Yorumları, Proton Gen 2 2.El Satış Fiyatları, Proton Gen 2 Çarpışma Testi, Proton Gen 2 Test Sürüşü, Proton Gen 2  Performans Özellikleri, Proton Gen 2 Motor Özellikleri, Proton Gen 2 Beygir Güç Değeri, Proton Gen 2 Otomatik Vites

Son yıllarda otomobil sektöründe büyük bir gelişme var. Taşıt şirketleri ve firmalarının otomobil kampanyaları ve reklamları çerçevesinde önemli derecede çekişme içerisinde oldukları gözleniyor. Son yılların ve 2013 yılının en iyi, en kaliteli, en ucuz, en hesaplı arabaları otomobilleri nelerdir? Bu otomobillerin performans özellikleri, yakıt tüketim değerleri ve özellikleri, satış fiyatları, Türkiye’de ki satış fiyat listeleri, Amerika ve Avrupa da ki satış fiyat listeleri, otomobillerin motor özellikleri, arabaların kaç beygir olduğuna dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Proton Gen 2 Teknik ve Donanım Bilgileri

Son yıllarda genç nüfusu düşünerek üretilen birçok araba modeli vardır. Dünyadaki tüm üreticiler gençlere yönelik birçok yenilik yapmaya başladılar ve onlar için dizayn edilmiş modeller çıkarmaya başladılar. Hızlı, dinamik, spor görünümlü üretilen bu modeller gençlerin oldukça ilgisini çekmiş ve sektörel satışlarda hızlı bir artış sağlamıştır.

 Proton GEN-2 FACE LİFT

Lotus ile ortak üretime geçen Proton markası Gen2 modeli ile bu piyasada kendisinin de olduğunu kanıtladı. 1600 cclik motoru, 190 km/s’lik maximum hızı, 110hplik motor gücü ve spor görüntüsü ile oldukça başarılı sayılan Gen2 7,2 ltlik yakıt tüketimi ile biraz sınırları zorlamaktadır. Otomatik ve manuel olarak iki farklı vites seçeneği ile karşımıza çıkan Gen2 1170 kg gibi bir ağırlığa sahiptir.

Proton GEN-2 PERSONA

Gen2 hatchback ve sedan olarak üretilmektedir ve her iki kasa tipi de sportif hatlarla ön planda görünüyor. On kısımda farların biraz daha büyük olması ve ızgaranın da bu oranda büyütülmesi aracın rakiplerine göre önde olmasını sağlayacaktır. Ancak Gen2 tasarım olarak yine de birçok rakibini geride bırakmayı başarmıştır. Özellikle ön tampona büyük bir ustalık ve incelikle yerleştirilmiş sis farları aracın sportif özelliğini ön plana çıkartmıştır.

Proton Gen-2 Fiyatları ve Yakıt Özellikleri

Benzinli Düz Vites Proton Gen-2 Face Lift 1.6 Low Line
Fiyatı 33,900 TL

Benzinli Düz Vites Proton Gen-2 Face Lift 1.6 Low Line LPG
Fiyatı 35,550 TL

Benzinli Düz Vites Proton Gen-2 Face Lift 1.6 Medium Line
Fiyatı 36,900 TL

Benzinli Otomatik Vites Proton Gen-2 Face Lift 1.6 Medium Line
Fiyatı 39,900 TL

Benzinli Düz Vites Proton Gen-2 Persona 1.6 Low Line LPG
Fiyatı 35,550 TL

Benzinli Otomatik Vites Proton Gen-2 Persona 1.6 Medium Line
Fiyatı 39,900 TL

Benzinli Otomatik Vites Proton Gen-2 Persona 1.6 Meduim Line LPG
Fiyatı 41,550 TL

Benzinli Düz Vites Proton Gen-2 Persona Sedan 1.6 Low Line
Fiyatı 33,900 TL

Sponsorlu Bağlantılar